Merial Hotel Sultanahmet

Bewertet mit 9.0 in 275 Rezensionen. 12 Zimmer.

Nur 150 Meter vom Topkapi-Palast entfernt, heißt Sie das im traditionellen osmanischen Stil mit modernen Akzenten eingerichtete merial hotel SULTANAHMET willkommen. Freuen Sie sich auf kostenfreies WLAN und klimatisierte Zimmer mit Sat-TV.

Alle Zimmer verfügen über Holzfußböden und eine stilvolle Einrichtung. Jedes Zimmer ist zudem mit einer Minibar, einem LCD-TV und einem eigenen Badezimmer mit Haartrockner ausgestattet.

Das Merial besitzt eine 24-Stunden-Rezeption und bietet Ihnen einen Zimmerservice und einen Weckdienst. Eine Gepäckaufbewahrung und ein Aufzug sind ebenfalls vorhanden.

Das Hotel Merial ist nur 400 Meter vom Großen Basar und 200 Meter von der Straßenbahnhaltestelle Gülhane entfernt. Vom internationalen Flughafen Atatürk trennen Sie nur 20 km.

Verfügbare Zimmer

2 guests

Zimmer

Erwachsene

Kinder

Empfohlen in der Nähe

Ein Guide für tolle Orte in der Nähe von Merial Hotel Sultanahmet

 1. Ana Kitabevi

  Özellikle sosyal bilimler için ne ararsanız bulabileceğiniz ve Dergah'ın satış merkezi olan mümtaz mekan. Burada kitap okuyabilir, kitapları uygun fiyata bulabilirsiniz. Çalışanların güler yüzü cabası

  130 m vom Hotel entfernt
  Alemdar mah. Molla Fenari sok. No: 18/A

 2. Old Ottoman Cafe & Restaurant

  Очень, очень вкусно. Огромные порции, в том числе у комплиментов от шефа. Кебаб из горшочка потрясающий, и его при вас разобьют на углях

  151 m vom Hotel entfernt
  Sultanahmet

 3. Hafız Mustafa 1864

  Buranin tatlilari bi harika

  188 m vom Hotel entfernt
  Alemdar Mah. Divan Yolu Cad. No:14

 4. Yerebatan Sarnıcı

  İstanbul'da kesinlikle görülmesi geren muhteşem bir mekandır.Sarnıç M.S 542 yılında Bizans İmparatoru I. Justinianus tarafından Büyük Saray'ın su ihtiyacını karşılamak üzere yaptırılmıştır. Gezilmeli!

  188 m vom Hotel entfernt
  Alemdar Mah. Yerebatan Cad. No:1/3

 5. Caferağa Medresesi

  Sen yemek yeme telasindayken, turist kardeslerimizin yudum yudum tarihin ve mekanin tadina varmaya calistigi ama Senin farkina varmayip israrla yemek yedigin aslinda cokk tarihi bir mekan:)

  204 m vom Hotel entfernt
  Caferiye Sok. Soğukkuyu Çıkmazı No:1 Sultanahmet

 6. Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi

  İnsanlar tarafından henüz keşfedilmemiş. Keşfetmezler inşallah. Çok sakin huzur dolu bir mekan. Hem müze hem kütüphane. O yüzden muhteşem :)

  210 m vom Hotel entfernt
  Gülhane Parkı Alay Köşkü

 7. Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi

  İstanbul Ayasofya-i Kebir

  310 m vom Hotel entfernt

 8. Sultan Ahmet Camii

  Mavi Cami olarakta bilinir. Sultan Birinci Ahmed tarafından MimarSedefkâr Mehmet Ağa'ya yaptırılmıştır.Ayasofya'nın 1934 yılında camiden müzeye dönüştürülmesiyle, İstanbul'un ana camiisi olmuştur!

  335 m vom Hotel entfernt
  Sultan Ahmet Mah. At Meydanı Cad. No:7

 9. Ayasofya Meydanı

  Milli Görüşcüler Geldi Erbakan Hocam Ümmetin Yanindayiz Cihad Meydanlarindayiz Saadet Partisi Ümmetin Sesi Olmaya Devam Edecek

  339 m vom Hotel entfernt
  Cankurtaran Mh.

 10. Topkapı Sarayı Bab-ı Hümayun Kapısı

  Beautiful beautiful

  420 m vom Hotel entfernt
  Cankurtaran Mahallesi

 11. Şerefiye Sarnıcı

  Yerebatan sarnıcından iyi olduğunu söyleyebilirim atmosferi güzel mutlaka gidin ve görün İranlı sanatçı Ahmet Nejat’ın hat sanatıyla yaptığı tablolar ve altın ve gümüş kaplamalı yaptıkları muhteşem

  438 m vom Hotel entfernt
  Çemberlitaş

 12. Topkapı Sarayı Müzesi

  15.yy.dan 19.yy.a kadar Osmanlı Padişahlarının yaşadığı Topkapı Sarayı, muhteşem mimarisi ve barındırdığı değerler ile İstanbul'da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir!

  0.7 km vom Hotel entfernt
  Cankurtaran