Agora Guesthouse

Bewertet mit 9.4 in 1017 Rezensionen. 46 Zimmer.

Das Agora Guesthouse in Sultanahmet, der Altstadt von Istanbul, bietet Zimmer mit kostenfreiem WLAN und einem Flachbild-TV. Die Hagia Sophia erreichen Sie nach 600 m und die Blaue Moschee nach 500 m. Zur Ausstattung gehört eine Dachterrasse.

Die klimatisierten Zimmer im Guesthouse Agora verfügen über Holzböden und -möbel. Die Zimmer verfügen über Kabel-TV, einen Esstisch und einen Haartrockner.

Genießen Sie im Agora ein hausgemachtes Frühstück, das auf der Dachterrasse mit Blick auf den Bosporus und den asiatischen Teil von Istanbul serviert wird.

Die Mitarbeiter des Agora Guesthouse stehen Ihnen rund um die Uhr zur Verfügung. Die Pension bietet auch Brettspiele, einen Tourenschalter und einen Flughafentransfer gegen Aufpreis.

Der Topkapi-Palast liegt 550 m und der Große Basar 1,5 km von der Unterkunft entfernt. Vom Flughafen Istanbul trennen Sie 43 km.

Verfügbare Zimmer

2 guests

Zimmer

Erwachsene

Kinder

Empfohlen in der Nähe

Ein Guide für tolle Orte in der Nähe von Agora Guesthouse

 1. Saade Kahvaltı

  Herseyi harıka,lezzet birleşimi,sunum manzara servis cok guzel

  177 m vom Hotel entfernt
  Darüssaade Hotel Sultanahmet

 2. Ayasofya Meydanı

  Milli Görüşcüler Geldi Erbakan Hocam Ümmetin Yanindayiz Cihad Meydanlarindayiz Saadet Partisi Ümmetin Sesi Olmaya Devam Edecek

  294 m vom Hotel entfernt
  Cankurtaran Mh.

 3. Sultan Ahmet Camii

  Mavi Cami olarakta bilinir. Sultan Birinci Ahmed tarafından MimarSedefkâr Mehmet Ağa'ya yaptırılmıştır.Ayasofya'nın 1934 yılında camiden müzeye dönüştürülmesiyle, İstanbul'un ana camiisi olmuştur!

  315 m vom Hotel entfernt
  Sultan Ahmet Mah. At Meydanı Cad. No:7

 4. Ayasofya Müzesi Padişah Türbeleri

  Dünyanın ilk ibadet yerlerinden biri. burayı defalarca gezsemde ziyaret etmeyi seviyorum .ecdadımız burada yatıyor neticede .ruhlarına fatiha okumadan ayrılmayın :)

  333 m vom Hotel entfernt
  Cankurtaran Mh. Ayasoyfa Meydanı

 5. Sultanahmet

  Köfte; Sultanahmet deyince akla camiiden ve turistlerden sonra gelen ilk şeydir belki de. İstanbul'da yaşayıp ya da Sultanahmet'e gidipte orada köfte yememek İstanbul'lular için büyük kayıptır. :)

  342 m vom Hotel entfernt

 6. Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi

  İstanbul Ayasofya-i Kebir

  387 m vom Hotel entfernt

 7. Sultanahmet Meydanı

  Heleki Ramazan ayında orucunu açtıktan sonra böyle çayını içeceksin o güzel ambiyansı hissedeceksin Allaha şükür ediceksin Ruhun açılacak...

  392 m vom Hotel entfernt
  Sultanahmet

 8. Ayasofya

  916 yıl kilise, 481 yıl da cami olarak hem Hıristiyanlığa, hem de Müslümanlığa hizmet etmiştir.İlk yapıldığında Büyük Kilise (Megale Ekklesia) denilen yer Fetih’ten sonra ise Ayasofya ismini almıştır!

  393 m vom Hotel entfernt
  Ayasofya Meydanı, Sultanahmet

 9. Topkapı Sarayı Bab-ı Hümayun Kapısı

  Beautiful beautiful

  410 m vom Hotel entfernt
  Cankurtaran Mahallesi

 10. Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi

  İnsanlar tarafından henüz keşfedilmemiş. Keşfetmezler inşallah. Çok sakin huzur dolu bir mekan. Hem müze hem kütüphane. O yüzden muhteşem :)

  0.7 km vom Hotel entfernt
  Gülhane Parkı Alay Köşkü

 11. Topkapı Sarayı Müzesi

  15.yy.dan 19.yy.a kadar Osmanlı Padişahlarının yaşadığı Topkapı Sarayı, muhteşem mimarisi ve barındırdığı değerler ile İstanbul'da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir!

  0.7 km vom Hotel entfernt
  Cankurtaran

 12. Day Day Pastanesi

  Elmalı ve çikolatalı kurabiyelerini, acıbadem kurabiyesini ve tahinli pidesini denedik. Hepsi lezzetli ama favorilerim kesinlikle elmalı kurabiye ve tahinli pide. Ayrıca esnaflık çok güzel. 👏🏻👏🏻

  1.1 km vom Hotel entfernt
  Molla Feneri Mahallesi İskender Boğazı Sokak No:18/2